✆ 695 740 500

be! TAXI Jastrzębia Góra – Bezpieczne, tanie i nowoczesne taksówki

Zapraszamy 7 dni w tygodniu, 24h na dobę

Komfortowe przewozy osób na terenie Jastrzębiej Góry

be! TAXI Jastrzębia Góra

Bezpieczne i nowoczesne taksówki be!TAXI

Nasza firma oferuje bezpieczny, komfortowy oraz legalny przewóz osób na terenie Jastrzębiej Góry. Jeżeli szukasz transportu lub planujesz podróż – skontaktuj się z nami! Oferujemy także usługi dodatkowe, takie jak dostarczenie paczki lub bagażu pod wskazany adres. Z be!TAXI załatwisz wszystko w mgnieniu oka. Wystarczy, że zadzwonisz na numer +48 502 502 519, a my zajmiemy się resztą.

Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych usług. Oferujemy przewóz osób według taryf I, II, III oraz IV. Wszystkie dodatkowe usługi wyceniamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, według indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie podane w cenniku kwoty są cenami brutto.

O nas

Nasza flota składa się z kilkuletnich samochodów klasy Premium, więc każda podróż będzie bardzo komfortowa. Dodatkowo posiadamy specjalne licencje, dzięki którym prowadzimy legalnie działającą firmę. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Najlepsze taksówki w Twoim mieście

be! TAXI Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości w Polsce, a zaraz najdalej na północ wysuniętym skrawkiem kraju. Ze względu na walory turystyczne oraz piękną, piaszczystą plażę, w Zenonie letnim znajduje się tutaj wiele korporacji taksówkarskich. Ceny taksówek w Jastrzębiej Górze potrafią być skrajne, dlatego wybierając samochód z logo be! TAXI Jastrzębia Góra masz pewność transparentności ceny i uczciwego podejścia do Klienta.

Jeżeli zastanawiasz jak dojechać do najdalej wysuniętego na północ miejsca w Polsce albo koniecznie chcesz zobaczyć Lisi Jar, to skontaktuj się z nami. Nasi kierowcy zawiozą Cię w każde miejsce na mapie Jastrzębiej Góry.

Jesteśmy firmą, która szanuje Klientów i dba o ich komfort, dlatego wszystkie nasze pojazdy to samochody klasy premium. Nasza oferta sprawia, że bezpieczna, komfortowa i tania taksówka w Jastrzębiej Górze to nie fikcja. Dodatkowo każdy klient ma możliwość płatności kartą bezpośrednio u kierowcy, a to cały czas rzadkość wśród kierowców taksówek gminy Władysławowo.

Z nami każda podróż po ulicach Jastrzębiej Góry minie bezpiecznie i komfortowo. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

be! taxi jastrzębia góra

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra jest miejscowością najdalej wysuniętą na północ Polski. Na terenie Jastrzębiej Góry znajduje się wiele hoteli, pensjonatów oraz atrakcji turystycznych. Jeżeli szukasz odpowiedniego adresu – zgłoś się do be! TAXI Jastrzębia Góra.

Główne atrakcje Jastrzębiej Góry to:

  • Promenada Światowida
  • Obelisk Gwiazda Północy
  • Dom Whisky
  • Lisi Jar
  • Bliza Park

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy w taksówce mogę zapłacić kartą?

Naturalnie. Każdy kierowca wyposażony jest w terminal płatniczy.

2. Czy w Jastrzębiej Górze występuje kilka stref?

Kierowcy be!TAXI wożą Klientów po całej Jastrzębiej Górze w jednej cenie.

3. Czy mogę zamówić taksówkę na konkretną godzinę?

Oczywiście. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie.

Akceptujemy płatności kartą

visa
mastercard
visa