✆ 695 740 500

be! TAXI Władysławowo – Bezpieczne, tanie i nowoczesne taksówki

Zapraszamy 7 dni w tygodniu, 24h na dobę

Komfortowe przewozy osób na terenie Władysławowa

be! TAXI Władysławowo

Bezpieczne i nowoczesne taksówki be!TAXI

Nasza firma oferuje bezpieczny, komfortowy oraz legalny przewóz osób na terenie gminy Władysławowo. Planujesz podróż lub szukasz transportu po spotkaniu z przyjaciółmi? A może chcesz, aby ktoś odebrał Twoją paczkę lub bagaż? Z be!TAXI załatwisz wszystko w mgnieniu oka. Wystarczy, że zadzwonisz na numer +48 502 502 519 a my zajmiemy się resztą.

Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych usług. Oferujemy przewóz osób według taryf I, II, III oraz IV. Wszystkie dodatkowe usługi wyceniamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, według indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie podane w cenniku kwoty są cenami brutto.

O nas

Nasza flota składa się z kilkuletnich samochodów klasy Premium, więc każda podróż będzie bardzo komfortowa. Dodatkowo posiadamy specjalne licencje, dzięki którym prowadzimy legalnie działającą firmę. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Najlepsze taksówki w Twoim mieście

be! TAXI Władysławowo

Przedstawiamy Państwu jedną z najszybciej rozwijających się firm taksówkarskich w Gminie Władysławowo — sieć be! TAXI Władysławowo. Naszym priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego podróżowanie nie musi wiązać się niepotrzebnym stresem. Jesteśmy świadomi tego, że większość z Państwa wybiera transport taksówkami w ostateczności, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla mieszkańców Władysławowa.

be!TAXI świadczy usługi w pełni legalne, z poszanowaniem Klientów oraz obowiązujących norm prawnych. Nasi kierowcy posiadają specjalne licencje, które uprawniają ich do przewozu osób. Nigdy wcześniej podróżowanie taxi nie było tak przyjemne.

Zastanawiasz się jak dotrzeć do Domu Rybaka we Władysławowie? Chciałbyś zobaczyć Aleję Gwiazd Sportu, ale nie masz pojęcia gdzie jej szukać? Skorzystaj z usług be! TAXI Władysławowo, a my zawieziemy Cię pod wskazany adres. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Musisz zorganizować transfer swojego partnera biznesowego z lotniska? Twój zagraniczny klient musi się dostać na pociąg, a w firmie nie ma wolnych kierowców? Nic straconego! Świadczymy także usługi najwyższej jakości dla Klientów biznesowych.

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do współpracy z be! TAXI Władysławowo. Bezpieczeństwo i jakość usług to filary naszej działalności. 

Władysławowo

Władysławowo to miejscowość w województwie pomorskim. Jest to najdalej na północ wysunięta gmina w Polsce. Na jej terenie znajduje się wiele atrakcji turystycznych oraz zabytków. Wybierając firmę be!TAXI możecie zobaczyć je wszystkie.

Główne atrakcje Władysławowa to:

  • Port Rybacki
  • Aleja Gwiazd Sporu
  • Piękna, piaszczysta plaża
  • COS Cetniewo
  • Hallerówka

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę zapłacić kartą za przejazd?

Oczywiście. Wszystkie taksówki be!TAXI posiadają terminal płatniczy

2. Czy we Władysławowie występuje kilka stref?

Nie. Nasi kierowcy wożą Klientów po całym Władysławowie w jednej strefie.

3. Czy mogę zlecić Wam transport bagażu?

Tak. Poza usługami polegającymi na przewozie osób, świadczymy także usługi dodatkowe. Szczegóły oferty uzgadniamy zawsze indywidualnie.

Akceptujemy płatności kartą

visa
mastercard
visa